Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI H87 alaplapba jó lesz az...

MSI H87 alaplapba jó lesz az új Intel Core I3-as processzor?

Figyelt kérdés

Üdv.


Nemrég adta ki az Intel az új Haswell típusú processzorain belül az I3-4160.


A következő alaplapok támogatják-e? (Elvileg 4. generációs Intel, socket 1150 tokozású, processzorokat támogat)


MSI H87-G41 PC Mate

vagy

MSI H87-G43



2014. júl. 21. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ja jó lesz. bár sok potenciál már ezekbe se lesz. jövőre jön a ddr4 foglalatos alaplap , azzal együtt meg újfajta procik és foglalat, azzal együtt meg új generáció. Azzal együtt utána meg le lesz szarva az összes előző generációs proci kb
2014. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Így van ez már rég óta :/ Nem értem miért kell folyamatosan új tokozás ( vagyis inkább sejtem)


Szóval akkor azt mondod a BIOS-ig biztosan bejön? Nekem ennyi bőven elég lenne ugyanis akkor rá tudnék frissíteni mivel a MSI kiadott BIOS frissítést Haswell-Refresh procikra.

2014. júl. 21. 16:50
 3/4 A kérdező kommentje:
De a ddr4-rohadt drága lesz! Ha jól tudom 2133MHz lesz a kezdő frekvenciaszám és az most DDR3-asba is rohadt drága.
2014. júl. 21. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
a ddr3 is rohadt drága volt, mikor még mindenki ddr2-t használt. most meg már a ddr2 a baszott drága. azzal se lesz másképp :D
2014. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!