Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég-e a videokártyám egy...

Elég-e a videokártyám egy komoly Skyrim Enb-hez?

Figyelt kérdés
A gépem többi tartalma megfelelő hogy egy elég jó Enb-t elvigyen, de nem tudom h az AMD Radeon HD 6670-em elvinné-e például a Seasons of Skyrim ENB-t, gondolkoztam h ki kéne cserélni valami erősebbre. Mellesleg a vram meg főleg elegendő, van 3.7gb, és 8gb ram. Elég alacsony felbontáson tolom, 1280x1024 és ha olyan 40 fps körülit elérnék az megfelelő lenne nekem.

2014. júl. 25. 22:23
 1/2 Drone007 ***** válasza:
0%

Barátom, a 40fps-t nem is látod :) 24 fps fölött már nem veszed észre a különbséget, tudod: ilyen az emberi szem.


Egyébként pedig próbáld ki. Ha teljesebb élményt akarsz a videókártyát cseréld le egy erősebbre, de szerintem ez is elviszi. De azért ez függ a cpu-tól is.

Full grafikához biztosan kevés a videód, de élvezhető játékhoz szerintem elég.

2014. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24 felett nem érzékel a szem? Ez egy tévhit. 50 és 60 között is látni a különbséget. De a szem még ennél is érzékenyebb, bár nem igazán FPS-ben mérhető a dolog. A filmeket azért látjuk folyamatosnak 24 FPS esetén, mert elmosottak a képkockák, bár személy szerint én néha keveslem a 24-et filmekél is.
2014. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!