Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelelne nekem ez a laptop?

Megfelelne nekem ez a laptop?

Figyelt kérdés

[link]


Általános dolgokra használnám, naponta több órát is. Szeretnék rajta filmeket is nézni úgy, hogy a full HD felbontás semmiképp ne akadozzon (a mostani laptopomon már a HD is akadozik, igaz, nagyon öreg már). Ne lassuljon akkor, ha több dolog van egyszerre megnyitva (pl. 5 weboldal, 2 dokumentum, photoshop cs6 meg ilyenek). Játékokat biztos nem játszanék rajta, max. Walking Dead-et, de azt elméletileg el kellene bírnia.


Szerintetek tulajdonságai alapján jó, strapabíró laptop? Márka (DELL) mennyire megbízható?


(Ha nem, mit tudnátok ajánlani a MediaMarkt vagy az Euronics kínálatából?)


Köszönöm a válaszokat.



2014. júl. 26. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez nem full hd felbontású laptop


Felbontás:1366 x 768 pixel

2014. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én azt hittem a kijelző felbontása nem befolyásolja a videó lejátszását, ezek szerint tévedtem.
2014. júl. 26. 13:20
 3/12 A kérdező kommentje:
De amúgy minden másban jó? :D
2014. júl. 26. 13:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz játszani ne vegyél dVGA-s laptopot,főleg ne ebből a 2 lehúzó üzletből.
2014. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezek fullHD kijelzővel rendelkeznek.

2014. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Itt lehet kiszállításnál fizetni, úgy értem nem átutalással? Mert csak úgy tudnék, ezért akartam rendes boltból venni.

2014. júl. 26. 13:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Radiumnál én nem mernék gépet venni, sok rosszat hallani róluk garancia ügyben. Ipon megbízható bolt és tudsz a futárnak fizetni. Viszont azt a V3-as Acert sem venném meg, mert nem túl fényes minőségű.

A fullhd videót is le lehet játszani a kisebb felbontású kijelzőn, csak nem lesz fullhd a kép.

2014. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az ipon nekem is szimpatikusabb. Miért nem jó minőségű?
2014. júl. 26. 22:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert olcsó elemekből épül. És ez igaz minden porcikájára, borítás, hűtés, áramköri elemek, billentyűzet, kijelző. Ha valaha láttál rendes üzleti gépet, pl. egy HP Elitebook-ot, akkor egy ilyen műanyag gép előtt sírva fogsz fakadni, annyira hulladék.
2014. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kezemben még soha nem volt igazán minőségi laptop, úgyhogy én ilyen különbségeket észre sem vennék, meg az a baj, hogy egy-egy notebook tulajdonságainál le sem írják, milyen anyagokból készült, milyen az összeszerelés stb.
2014. júl. 27. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!