Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vízálló a belső winchester?

Vízálló a belső winchester?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha hűtés céljából ráteszek egy nedves vagy vízes papirzsebkendőt,akkor beázhat valahol? vagy ahhoz elég patentosan össze van rakva,hogy ne szívroghasson be nedvesség?

2014. júl. 26. 15:26
 1/9 P.O.C. ***** válasza:

Ne hülyéskedj már, ez nem lábfájás, hogy a vizes ruha segít.

Szépen felforrósodna, ha hőleadást nem segítené, csak takaróként funkcionálna. A vízpára más alkatrészeken csapódna ki, és tönkre tenné a géped.

Egy jó léghűtéssel, megfelelően szellőző házzal sokkal többet érsz.

Amúgy vannak HDD -hez is vizes blokkok, amit meglévő vízhűtéshez kapcsolhatsz.

[link]

2014. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nem vízálló.

Hány fokos, hogy hűteni kell?

2014. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben vízálló :D
2014. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne vízálló? Külsőben van vízálló.
2014. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

lehet nem fogalmaztam pontosan:) és az is lehet ,hogy örültségnek tartjátok:)


igazából ez egy fekvőház borítás nélkül. a winchester vége kilóg pár centire és arra teszem a nedves papírzsebkendőt,amikor megfogom és érzem,hogy már elég meleg,vagy szinte forró. nem az egész winyóra. van helye elpárológni és a víz azonnal felveszi sztem a hőt. én legalábbis így tapasztaltam. csak az foglakoztatott,hogy ezen az oldalán a winchesternek van annyira patentos,hogy ne mehessen bele a vízpára esetleg,vagy rozsdáljon be valami. nincs semmilyen hatással a gép többi részére mivel teljesen a gépen kivül van ez.

2014. júl. 27. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány fokos a vinyó? (aida 64 megmutatja)
2014. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem tudom már. a winchester úgy tünik elromlott. capable and BAD status üzenettel. hogy ennek mennyi köze van a nedvességnek nem tudom. az utóbbi napokban hangos karcolásoknak tünú hangot adott többször is.

most viszem adatmenteni és megkérdezem a szakértőt is erről :)

2014. júl. 29. 15:02
 8/9 P.O.C. ***** válasza:
De ne mond meg, hogy elektronikai eszközt vizeztél, mert kiröhög. :D
2014. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát a saját hülyeségem és beismerem. abból indultam ki,hogy hátha annyira "légmentes" hogy a víz nem juthat be. és ha nem tudja a szalember hogy mit csinálta,a,,kor téves követkzetetéseket vonhat le. mind1...


Viszont új fejlemény van. vettem egy használt gépet. és a régi gépemet bekapcsolva egy USB-Sata átalakítóval megpróbáltam megnézni a winchester tartalmát és sikerült.

Úgy néz ki nem kell adatmenteni,hanem saját magam fogom egy új winchesterre átmásolni az adatokat és a winyót kidobom,mert valószínűleg már nem bírná soká.

A kérdésem az lenne,hogy ez milyen hibára utalhat? és miért sikerült életre keltenem ilyen módon és a régi gépemmel miért nem?

2014. aug. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!