Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hackintosh 7 mb videomemóriá...

A hackintosh 7 mb videomemóriát lát, az 1 gigából. A videokártyám: Sapphire hd 7730 1 gb, és ezzel szeretném használni. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

link: [link] Cid=1&gid=3&sgid=1159&pid=1976&psn=&lid=1&leg=0


Ha bármilyen ötlet vagy driver van légyszi írjatok.

Ha valaki tudja, hogy melyik amd-s driver kell ehhez, már az is nagyon jó lenne.



2014. júl. 26. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt nincsenek driverek ha támigatja támogatja ha nem akkor nem.
2014. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 levis56 ***** válasza:
Itt válaszd ki melyik kártyát használod DDR3 vagy DDR5,kattints a megfekelőre majd a következő oldalon a dowloadra, de ha van régi illesztője telepítve a VGA-nak azt töröld le előbb.
2014. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 levis56 ***** válasza:

Bos a link lemaradt.

[link]

2014. júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van de gonosz leszek! Tessék spórolni és venni egy Macintosht. Nekem tizenhatéve tart az almás becsípődés azóta gyűjtöttem is rá, és tádámm egy éve megvan az almásgép.
2014. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nana :D ha pontos alkatrészeket veszel amik kompatibilisek egy macintosh-al simán fel tudsz rakni egy hackintosh-t.(amúgy én egy mac mini-ről vagyok :p)
2014. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, az alkatrészek vásárlásakor kellett volna figyelni, de sajnos nem én építettem a gépem, hanem egy rendszergazda, aki nem értett a hackintosh-hoz...

De nem gond, mert valószínű elég ennyi arra amit mac alatt próbálkozom, különben linuxoknak is van videoproblémája, pl a zorin os csak kockás képernyőt produkál, és hasonlók...

2014. aug. 31. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!