Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz videokártyával indul a...

Rossz videokártyával indul a gép. Miért?

Figyelt kérdés

Meghalt a winyom és vettem egy újat, raktam rá win7-et és azóta nem jó a videokártyám (garis) vissza vittem a boltba párszor és most teljesen újat kaptam. Néha bekapcsolom a gépet és a jó videokártyával indul a gép de legtöbbször az integrálttal.

alaplap: Fujitsu Siemens DT7-D2464

videokártya: Asus 210 Silent 1GB DDR3 V2


2014. júl. 27. 11:52
 1/4 anonim válasza:
Tehát azt mondod hogy meghalt a vinyó utána a videokari ?Lehet a tápegység meghibásodása is okozhat olyat hogy egymásután nyirja ki a dolgokat megkellene nézetni a tápot + lehet az alaplap sem 100as már.(ez csak tipp volt.)
2014. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Át van állítva BIOS-ban elsődlegesre a kártya?

Amúgy a 210 az integrált elég gyenge kártya.

2014. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

integrált videokártya: NVIDIA GeForce 6150 LE

Az előző winyo az úgy halt meg hogy unoka öcsém csinált valamit. Az új winyo után kezdett el szarakodni a videokártya. pl tegnap pont úgy kapcsolt be a gép hogy az Asus-al ma meg már az integrálttal. Nagyon furcsa BIOS-om van :l nincs olyan hogy át tudjam állítani a videokártyákat hogy melyik az elsődleges csak annyi hogy le tudom tiltani az alaplapit de az le van tiltva.

2014. júl. 28. 14:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen és most hogy az alaplapi videokártyával megy a gép az Asus az így is kap áramot mert fel melegszik :/ szerintem a tápnak nem lehet baja
2014. júl. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!