Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Wifi+3g Router + 3g...

Bobbbo kérdése:

Melyik Wifi+3g Router + 3g Modem párosítás működik jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kérdésem lenne, hogy használ e valaki Wifi-3g Router + 3g Modem megoldást internet megosztására valahol, és hogy ott milyen párosítások váltak be?

3g Mobil internet megosztását szeretném megoldani Routerrel, nézegettem ezt a Routert:

TP-LINK TL-MR3420

illetve ezt a modemet, amit elvileg támogat a Router:

Huawei K3765

de mivel elég sok rosszat olvastam kompatibilitás terén, így jó lenne ha valaki megosztaná tapasztalatát hogy ne fussak fölösleges köröket.

(az említett ár irányár márkától függően változhat le és felfelé is, bár sokkal többet nem akarok kiadni érte)

Előre is köszönök minden segítséget.

Arnold


utánaolvastam ennek a routernek

[link]

olvastam nagyon jót és nagyon rosszat, és sajnos sok esetben nem írták oda, hogy melyik 3g modemmel működött a router



2014. júl. 27. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
az irányár kimaradt: 8000
2014. júl. 27. 15:09
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Szerepel, a hivatalos kompatibilitási listán a modemed:

[link]


Szóval no para, működni fog.

2014. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a válaszodat, Arnold
2014. aug. 1. 09:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Aki esetleg ide téved annak megírnám, hogy mi lett a megoldás: elfogadható áron sikerült szereznem egy használt Huawei/Vodafone R205 Mobile WiFi routert, és tökéletesen bevált - utazás közben is lehet vele frankón netet csinálni, nagyon stabil... minden tekintetben csak jót tudok róla mondnai
2014. okt. 11. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!