Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat egy javás...

Miért szaggat egy javás internetes játék? (Drakensang Online) A konfigom jobb.

Figyelt kérdés

Imádok egy fejlődős MMORPG játékot, amivel lehet játszani interneten keresztűl, le is lehet tölteni. A gépigényt túlszárnyalom és annyira mérges vagyok, másnak egy mosógépen elfut nekem pedig nem. Igazából CPU limitem van, de az azelőtti videókártyával is röhögve futnia kellett volna, legújabb driver, java telepítve, gyakran futtatom a ccleanert, 2-3 hónapja volt újratelepítve a számitógépem. A jelenlegi CPU limites configom :

Sapphire Radeon HD 6850 1024 MB

Intel Core 2 Duo 2,66 Ghz

Ram : 4 GB

Táp: Chieftec GPA-450 450 W


Ismétlem, imádom ezt a játékot, és nagyon-nagyon örülnék neki ha valaki tudna segíteni.. Ja és az ezelötti videókártyám Asus Nvidia GeForce 8400 GS 512 MB elvileg evvel is lazán vinnie kéne. Az internetem sem rossz, alacsony felbontáson szaggat a játék + az FPS-em is alacsony... ha nem lesz semmi válasz, új alaplap, processzor csere lesz, és talán avval jó lenne, csak amire a zsebpénzem összegyűllik körülbelül fél év..


2014. júl. 27. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
ezt inkább a játék supporttól és a fórumokon kellene kérdezni
2014. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!