Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszel egy új gépet és a...

Ha veszel egy új gépet és a táp elszáll és tönkretesz egy alkatrészt és garanciális a gép, akkor mit csinálnak? Kicserélik ingyen az alaplapot?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én alkatrészekből raktam össze egy gépet és attól tartok így buktam a garanciát ilyen esetre.

2014. júl. 28. 08:13
 1/4 A kérdező kommentje:
(alkatrésznél alaplapra gondoltam.)
2014. júl. 28. 08:15
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Visszaküldöd az alaplapot, anélkül, hogy bármit mondanál. Vagy bejön vagy nem.

Ha sikerül, ha nem akkor is tanultál valamit. Olcsó szar minőségű tápot, amibe nincsenek semmilyen védelem nem veszel.

2014. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy garanciális alkatrész vágott tönkre egy másik garanciális alkatrészt, ami ugyanabból a boltból származik. Elvileg ki kell cserélniük. Ha nem, akkor fogyasztóvédelem.
2014. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 halalfalo ***** válasza:
Ha rendes tápot veszel, akkor vagy nem megy tönkre a táp, vagy tönkremegy, de a többi alkatrészt megvédi.
2014. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!