Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Thermaltake Commander MS-I...

Thermaltake Commander MS-I ház hűtése, hogy lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Most csak a gyári hátsó felső 120mm-es venti van benne. Láttam olyan megoldásokat akik raktak előre oldalra fentre is, de olyat is hallottam, hogy azok már egymás ellen dolgoznak. Gondolom néha jelen esetben is a kevesebb több így nincs értelme mindenhova ventit rakni mert csak keringeti bent a meleget. Vagy annál jobb minél több venti van? Most, hogy a konfig harcra kész itt az ideje a megfelelő hűtésnek is:) Köszönöm a segítséget előre is!

2014. júl. 29. 21:31
 1/2 anonim válasza:
Attól függ milyen a procid. Ha van rajta gyári hűtő akkor nem szükséges még venni. Nekem is MS-i házam van külön nem vettem rá ventit és egy i5 4770K procival és egy Asus R9 290X vidikártyával elvan mint gólyaszar a levegőbe.
2014. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) nekem egy fx6100 van meg mellé egy R9 270 dualx oc boost. Nem tapasztaltam melegedést csak jövőbeli terv :) majd a processzort ha húzom akkor kevés lesz neki a gyári hűtő akkor majd gondolkozok de egyelőre felesleges. Köszi a választ:)
2014. júl. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!