Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konzolvásárlás előtt állok és...

Konzolvásárlás előtt állok és egyszerűen nem tudok dönteni. Xbox One vagy PS4?

Figyelt kérdés

A főbb szempontok számomra,


- Legyen jól kidolgozott közösségi panel (jó közösségi funkciók, stb)

- Legyen aktív közösség


Az exkluzív címek annyira nem érdekelnek. De ahogy elnéztem PS4-re több az exkluzív cím.



2014. júl. 30. 07:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
És a PS4 jobban megéri!
2014. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Esetleg megtudnád indokolni is?
2014. júl. 30. 08:15
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha az exkluzív címek nem érdekelnek, akkor lehet inkább a One-t kéne. Már csak azért is, mert jobb, kényelmesebb a kontrollere. Mondjuk én egy Last of Us-t nem hagynék ki :)


Internetes szavazáson viszont ezt találtam:

[link]

2014. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Egy kicsit "erős" túlzás volt részemről az, hogy nem érdekelnek az exkluzív címek. Viszont ami az én részemről a One mellett szól

mindig is Microsoft párti voltam, a telefonkészülékem is Windows OP rendszert használ. PS4 mellett pedig a jó exkluzívok (Last of Us, stb)

és az erősebb hardverek (?)

2014. júl. 30. 09:49
 5/18 A kérdező kommentje:
Még várok két-három hónapot, addig megpróbálom eldönteni.
2014. júl. 30. 09:50
 6/18 anonim ***** válasza:
PS4 erősebb hardver, több exclusive cím, a One-nál a DX 12 vonzó lehetett, de nem lesz. PS4-re szavazok.
2014. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
és egy 23"-os FullHD IPS, HDMI monitor jó lesz vagy inkább TV-ben kellene gondolkodni?
2014. júl. 30. 12:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó az is. Persze a nagyobb kijelző mindig jobb :D
2014. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa számomra, hogy mindenki így lazán kijelenti, hogy erősebb hardver meg ilyenek. Honnan tudod ezt, neked is van egy ilyen, mikor Magyarországon majdnem mindenki minimálbér alatt keres? Az egy dolog lehet, hogy erősebb, de grafikailag mindkettő szín ugyanaz lesz (mind a ps3-nál és az Xbox 360-nál). Ráadásul a ps4-nek fizetős lett a multija, így már az ingyenes multi sem szólhat ps4 mellett. Egyikkel se jársz rosszul. Pont.
2014. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy az a LOL, hogy valakinek nincs egyik se, és erősen ajánlja valamelyik konzolt...
2014. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!