Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Windowsos 8 inches...

Melyik Windowsos 8 inches tablet a legjobb vétel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Versenyzők :-) :


Asus VivoTab Note 8 --- 99 999 Ft

Toshiba Encore WT8-A-102 --- 99 999 Ft

ACER Iconia Windows 8.1 8 --- 99 999 Ft


Szóval van valami különbség közöttük ha már az áruk ugyanaz?


Ár forrás: Mediamarkt



2014. júl. 30. 15:36
 1/2 anonim válasza:

En nem nagyon ertek hozza, de sokat hallottam, hogy senki se vegyen windowsos tabletet.

(igaz 2 osztalytarsamnak van es nem hallottam tolluk semmi rosszat rola)

Amit en gondolok:

A windowsnak nagy a hardver igenye ezert lassabb lehet vagy emiatt adodhatnak problemak.

Az office szolgaltatasokat meg laptopon jo kihasznalni.

Es a windows az ABLAKAI miatt valt nepszeruve, amit 8 colon eleg nehez kihasznalni (huzogatni kicsinyiteni stb.)

Ehez mar vegkep nem ertek DE:

ismerosom azt mondta, hogy ő windowsos tabletet vesz mert nem akar android alapon programozni, viszont metron mar lattam ket embert is gondolom java programot irni ANDROIDOS telefonjan.

2014. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Encore tablettről írom e sorokat.

Van egy androidos tabletem is, de mióta ezt a windowsos tabletet megvettem, az Android felejtős.

TOSHIBA-t vedd meg, nekem egy töltéssel, netezéssel 3 napot kibír az akkuja és gyors, nem akad. Stabil.

2014. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!