Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelelő ez a felbontás...

Megfelelő ez a felbontás ezzel a procival, és vga-val? (lent)

Figyelt kérdés
Most vennék új gépet, és a processzor egy amd athlon x4 750k a videókártya pedig egy gigabyte gtx 750 ti lenne.No most én ezt a páros 1366x768 os felbontáson használnám.Nagyon melegedne a proci vagy a vga?Vagy rendbe van?

2014. júl. 31. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
intel rendes hutoket add a proceszorokhoz AMD 90% ban eleb az a huto ami van ha nem zavar a ricsaj ami a gepedbol jon :D
2014. aug. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Gigabyteos kártyákat messze kerüld el. Nekem volt ilyen kártyám, 4 nap után egyszerűen nem működött a ventillátora, volt ez így másoknál is, ha jót olvastam. Most volt 1 hétig Asus kártyám, a nagy DirectCU hűtésével, netezés kőzben, bekapcsolás után, csak a Mozzilla megy, 57C-n van. ViszontCS:GO közben is.

Most Sapphire van, ennek normális hűtése van.

A számítógép "lassus" ahogy melegszik a processzor.

2014. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát majd meglátjuk.
2014. aug. 1. 10:27
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
hat ha most nincs ra penzed akkor nem muszaj egybol venni eleg ha amig nincs csak a gyari addig nem terheled tul peldaul high vagy ultra grafika helyet csak normalon/medium on nyomod :D
2014. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!