Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A képernyőillesztő nem válaszo...

A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy HD 7770 videókártyám van és nem rég be kellett adnom a szervizbe, mert nem volt jó. Egy kis idő után kicserélve visszaadták és most is csinál fura dolgokat.


1. : Mikor le van terhelve a kártya akkor ki add egy magas frekvenciájú hangot ingadozva ( egyszer halk, egyszer pedig hangos.)


2. : Az alap órajelem most 1170Mhz és a régen pedig 1120Mhz volt. A memória órajel nem változott az maradt 1150Mhz de régen az előző HD 7770-es kártyámmal overlockolva használtam 1160Mhz-n és nem értem, hogy most miért több alapból az órajelem?!


3. : Játék közben sokszor lefagy a kép és utána fekete screen aztán megint megy a játék és közben ezt írja ki a windows --> [link]

Ez csak az egyik probléma ... a másik problémám pedig az, hogy mikor játék után megakarnék nézni 1 filmet,DE mikor rámegyek a filmre, elkezd villogni a kép kb 3-4x és becsíkosódik a kijelző és KÉK HALÁL. Itt a videó --> https://www.youtube.com/watch?v=UTeB05V_55Y ( Netes videóknál nem csinálja ! )


4. : FurMark nevezetű programban ezt írja ki a kártyámra ---> [link] Ügye itt a kártya nevét kell nézni .. HD 7770 és R7 250X a HD 7770-nek az újszériás testvére. Feltettem a drivert többször is újra, újra még feltettem a R7 250x-nek is a driverjét de ugyanaz .. nem tudom mitől lehet ez. Kérlek segítsetek.



2014. aug. 1. 03:01
 1/6 A kérdező kommentje:
3. Pontban a képes link újra ! : [link]
2014. aug. 1. 03:07
 2/6 lali.89 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, a bios frissítés és egy teljes op. ujra telepítés megoldotta. De lehet tápegység hiba is.
2014. aug. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a TÁP lehetséges, de akkor nem az egész gépnek kéne szarnak lennie? Mert integrált videokártyával nem csinált ilyeneket !
2014. aug. 1. 10:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Csináltam BIOS updatet de nem segített rajta :\
2014. aug. 1. 13:10
 5/6 lali.89 ***** válasza:
Hát igen mert ugye ha integrált megy csak, kevesebb a fogyasztás. Ha van lehetőséged másik táp-al kipróbálni vagy haverhoz átvinni a vga-t, akkor kiderülne. Amugy milyen tápod van?
2014. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaja az lesz ! :) Most a gépem tettem újra .. hátha segít.

AM FPS hexa 400W .. szóval nem is szar táp :)

2014. aug. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!