Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Asus gtx 760 DIRECTCUII...

Farkas1072 kérdése:

Egy Asus gtx 760 DIRECTCUII mellé milyen AMD processzort javasoltok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

nVidia kártya mellé Intel proci

ATI kártya mellé AMD proci


Ha nagyon nincs rá pénz, akkor elmegy az AMD is, de én nem szeretem keverni a gyümölcslevest a lecsóval.

2014. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez egy nagy hülyeség volt amit írtál. Nincs ilyen hogy mi mihez illik, Videókártyában sokkal jobban megéri az amd, akinek nincs pénze +60k fizetni ugyan azon tejesítményért, pl r9290x 780ti, prociban meg intel:) nem lesz attól rosszabb a tejesítmény mert neked amd karid, és intel procid van:D
2014. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Stark2000 ***** válasza:

+60K-ról csak csúcskategóriás kártyák esetében beszélhetünk. Ez a példa eléggé elvont volt, és hülyeség. Nekem is Intel van AMD kártyával, tökéletesen működik.. (Pentium E5400, HD6670) Ez az AMD-t AMD-vel Intelt Nvidiával... fú.. hülyeség! Szerinted az Nvidiának mennyi köze lehet a processzorokhoz? Szerintem kb. semennyi! Az AMD gyárt videokártyát, amit jól csinál, gyárt procit is, ami már kevésbé jó..


A kérdésre válaszolva: FX-8320 processzort vegyél, de legalább egy FX-6300-at hogyha AMD-t akarsz. Ha még nincs alaplapod akkor az egy Gigabyte 970A-DS3P legyen lehetőleg. Bár GTX760 helyett R9 280 jobb lenne. AMD proci maradhat ha ragaszkodsz hozzá, de R9 280 akkor is jobb!

2014. aug. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 Jó AMD-AMD, de az nVidia-nak mi a köze az Intelhez és fordítva.
2014. aug. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mar mindenkepp AMD-t akkarsz akkor Fx 6300 vagy 8320 ahogy az elottem hsz-ok is irtak de alaplapnak Asus M5A97 R2.0 vagy ASUS M5A97 EVI R2.0! Mellesleg jobban megerne egy R9 280 es Intel i5 processzirral
2014. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Stark2000 ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy ha akarsz tuningolni akkor közvetlenül az előttem szóló által ajánlott lapod vedd (Asus M5A97..), ha nem, akkor vedd az általam ajánlott Gigabyte lapot.
2014. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyet, amikor mindenki abból indul ki, hogy neki nincs pénze Intel-re, és senki ne mondja meg neki, hogy nem lehet a 2 gyártót keverni, mert ő akkor se fog a drágábbra költeni.


Mielőtt mindenki engem oltana (1. voltam) olvassatok már utána annyit, amennyit én is. Ne abból induljatok ki, hogy mások mit írnak, hanem külföldi oldalakon, cégek oldalán, cikkekben stb. nézzetek utána.


AMD-ATI egy kategória, Intel-nVidia szintén egy kategória.


Ha nekem van egy AMD chipsetes alaplapom (természetesen) AMD procival, abba nem fogok beletenni nVidia kártyát, mert a kettő nem úgy kommunikál egymással, mint ha Intel chipsetes alaplapba tenném. Amíg nem tesztelitek le úgy se fogjátok meglátni, csak azt hajtjátok, hogy: már miért ne lenne jó?!

Falura minden elmegy, ez igaz, de aki igényesebb, az nem szereti pl azt se, ha a telefonjának a hátulja szigszalaggal van betekerve, mert a hátlap széttört...


Minden cég a saját "társához" fejleszt. Az AMD letojja, hogy egy nVidia kártyának milyen elvárásai vannak. Kihasználja mindenét? Nem? Kit érdekel, hozzá az ATI tartozik, ahhoz jó.

Csak utána kéne olvasni mennyi olyan tulajdonsága van egy nVidia kártyának, ami Intel proci nélkül egyáltalán nem érvényesül.


Ha majd mindennek utánajáratok, akkor lehet az #1-t leszólni. Addig nem.

2014. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
FX 6350
2014. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7

Üres fröcsögés, a szavad hogy olvassunk utána nem szakmai tény. Linkelj már valamit ami bemutat egy olyan nV funkciót amit nem lehet kihasználni Intel CPU nélkül vagy akár olyan AMD funkciót amit AMD CPU nélkül(egy van, steady video).

Ez az intel-nV páros régi városi legenda, igazán kikophatna már.

2014. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!