Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi hely kell a Windows...

Mennyi hely kell a Windows 8.1-nek?

Figyelt kérdés
148 GB-ből lehet gazdálkodni max.

2014. aug. 2. 11:14
1 2
 1/11 gthomek ***** válasza:

Mennyi más programot akarsz még telepíteni?

60GB általában elég.

2014. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Daemon Tools, Chrome, uTorrent, VirtualDJ, meg a driverek. Arra a meghajtóra csak a opot akarom rakni, a programok mehetbek a másik meghajtóra is.

Lehet kevesebb? 40?

2014. aug. 2. 11:43
 3/11 anonim ***** válasza:
A 40 az nagyjából elég szokott lenni. De azért akadnak olyan programok (pl komolyabb játékok) amelyek csak a C re telepítve működnek csak.
2014. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1 GB RAM van benne, nem valószínű, hogy a Chromeon és egy pár 2000-es játékon kívül bármi elindulna rajta. Most Windows 7 van rajta, és nagyjából 5 perc, amíg a feladatkezelő bejön.
2014. aug. 2. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Win8-tól ne várd,hogy gyorsabb lesz. 1GB ram-al win7 sem leányálom,nem hogy a 8-as...

Arra a gépre XP való..

2014. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Linuxszal jobban járna, mint egy lejárt XP-vel...
2014. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Felraktam a 8-at, és egyáltalán nem tetszik annyira: a telepíő első szava az volt, hogy regisztráljak a Microsofthoz... Állandöan be kell jelentkezni...

De legalább tűrhetően lassú már.

Az XP-t még szerettem is, de az már korszerűtlen, a 7-es nagyon-nagyon-nagyon lassú 1 GB RAMmal. A Vista meg hülyeség ahogy van, eredetileg ez volt rajta.

Jobb, mint a semmi, végsősoron, meg úgy is a VirtualDJ elmegy rajta meg netezni is tudok, nekem ennyi elég is.

Köszi a válaszokat! :)

2014. aug. 4. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Belehet allitani,hogy ne kerjen jelszot bejelentkezeskor,meg azt is,hogy pl.: asztalra bootoljon..

Amugy memoriat ugyan annyit ker mint a 7es,annyi kulseje fapadosabb a 8asnak,de azt 7esnel is meglehet csinalni,hogy kevesbe legyen csicsas,igaz csak fel fokkal gyorsit rajta...

2014. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Arra a meghajtóra csak a opot akarom rakni, a programok mehetbek a másik meghajtóra is. "


Na ez az igazi merevlemez gyilkos használat. Nagyon nem ajánlott. Az még hagyján, hogy az író/olvasó fejnek szüntelenül át kell járnia a másik meghajtóra a programok előhívása érdekében, ami persze jó nagy rendszerlassulást okoz, de emiatt a nagyobb távok megtétele miatt sokkal-sokkal hamarabb tönkre is megy a fej, mivel sokkal többet és messzebb kell "mászkálnia" a tányérok felett. Jóval hamarabb elhasználódik.


Köhöm-köhöm! Ne tessék lehülyézni, emelt szintű számítástechnikai OKJ-t végeztem, ami ugyan nem egy egyetemi mesterfokozat, de azért ott is tanítanak ezt-azt, többek között a fent leírtamat is. Óva intett a tanár úr, aki programozó is egyben, nem csak tanár, hogy az ilyet kerüljük. Program oda kerüljön, ahol a rendszer is van.


Mindegy, hát, csak jóindulatból írtam le. Nyilván majd te döntöd el.

2014. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hülyézni, erről nem tudtam. Mindig úgy gondoltam, hogy úgy a legjobb, ha az op kap egy külön partíciót, ahol akármit csinálhat, a programok meg legyenek máshol. Nem tudtam, hogy ez káros. Köszönöm a választ! :)
2014. aug. 5. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!