Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a konfiggal elmennének...

Ezzel a konfiggal elmennének a mai játékok maximumon? A többi lent!

Figyelt kérdés
i5 3570 K NÉLKÜLI (még nincs meg) vga:r9 280X (megvan) táp:chieftec ctg 650C (megvan) 8 gb ddr3 ram hyperx genesis 1600 mhz (megvan) Igazából arra lennék kíváncsi, hogy elég -e ez az i5-ös proci mert most egy i3-am van és ez a játékokhoz maximumra nem mindeggyiknél elég az i5 bőven elég lenne?

2014. aug. 2. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyébként a Watch Dogs egy Intel Pentium G3220-al is lazán játszható, ha van mellette egy erősebb vga. Az i3 3210 nem lehet gyenge.


[link]

2014. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

igen csak én maximumon akarom játszani a mai játékokat mint ahogy a kérdésembe is benne van


amúgy több játékon is észrevettem,hogy a videókártya nemtud maxon dolgozni holott elkellene,ez a proci miatt van mert olyankor a proci 95%-on pörög a vidikari meg szinte csak 70%-on

2014. aug. 2. 18:52
 13/17 anonim ***** válasza:

Watch Dogs alatt nem is fog a videokártya maxon teljesíteni, ott laggolni fog, mert az r9 280X kevés a maxhoz. Az, hogy a proci 95%-on pörög ott a háttérben, valami nagyon vissza fogja, a feladatkezelőben nézd meg.


[link]

2014. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

De ha az elsímítás kivan kapcsolva akkor viszi ultrán vannak róla videók is yt-on is


néztem a proci használatot a feladatkezelőben és minden ami fut max 0.1%-ot használ amikor a windowsba vagyok és nem játszok akkor max 5 %-ot használódik a procim ezekszerint nem fogja vissza semmi



azért kösz

2014. aug. 2. 19:08
 15/17 BM-Striker ***** válasza:

Watch Dogs zabálja a processzort, mert szarul van optimalizálva, csakúgy, mint a GTA4 volt.


Ebben az estben egy i5 valóban segítene.

2014. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a választ és igen a gta 4 -nél is ez a problémám van mert az i3 ilyen open world-ös játékokra picit gyenge ezért is akarok venni i5-öt!

na meg a beamng is ha ütközök akkor belaggol(igaz ez még csak alpha verzió)

2014. aug. 2. 22:04
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne írjatok már butaságokat, egy Watch Dogs vagy GTA4-nek bőven elég egy Core i3-3210 3.2GHz processzor.


[link]


[link]

2014. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!