Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rosszat jelent, ha egy videoká...

Rosszat jelent, ha egy videokártyához odaírják, hogy újra van pasztázva?

Figyelt kérdés

És nem azért van odaírva, mert annyira részletesen leírt róla mindent. Két dolgot ír: tökéletes állapotú és újrapasztázott

Amúgy egy 7870 van szó.


Nekem gyanús, hogy ott valami nem stimmel, vagy szerintetek nem az? Mert amúgy nem nagyon szoktuk újrapasztázni őket, csak ha már régi (de nem az), vagy ha szét volt szedve.



2014. aug. 2. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha használtan veszed, akkor ez inkább egy figyelmesség az eladótól.

A paszta 1 év után elkezd száradni, és nem olyan lesz a hőelvezetése mint újkorába,

ha újra pasztázva adja el, akkor neked ezzel 1 évig nem kell foglalkoznod.

(Amúgy eléggé melegedő kártya, lehet mással jobban járnál.)

2014. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az újrapasztázva az leginkább annyit jelent, hogy karban volt tartva. Én a procimat két hete pasztáztam újra, mikor a gépet portalanítottam. A videokártya még friss és ropogós, szinte új szaga van, ezért annál még nem éreztem szükségét, de időnként azt sem árt.
2014. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!