Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek? Egy...

Zömbik zoárd kérdése:

Milyen alaplapot vegyek? Egy nvidia geforce gt630 1gb 64bit hez ami ddr2 es lga775 processzor fogalatos intel celeron proci jó legyen hozzá

Figyelt kérdés
megvettem ezt a videókártyát és nem jó a mostani alapkapomhoz(asrock 4core dual vsta) azt mondták azért nem jó mert chipezése elavult gondoltam a bios frissítésre hogy az megoldaná-e légyszi segítsetek egy jo alaplapot találni (ami nem túl drága) vagy valami megoldást a problémára :)

2014. aug. 3. 01:28
 1/2 soccerway ***** válasza:

ez az alaplap: [link]


mi az hogy nem jó bele? Van benne pci-e és agp foglalat is. A pci-e-be kell rakni. A másik hogy ilyen kártyát kár volt megvenni, ha játék miatt vetted arra nem jó.

2014. aug. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
berakom agp be bele se lehet és pcie foglalatra állítom a biost és nem ad képet venti pörög.. másik gépben működik és játszottam vele egykét játékot és egész jo volt a teljesítménye
2014. aug. 3. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!