Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sem a billentyűzetre, sem...

TH3F kérdése:

Sem a billentyűzetre, sem pedig az egérre nem reagál a gép. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy gép amelyen xp van. Leformáznám és jönne rá a win 7, de előtte még lenne egy adarmentés. Csakhogy tegnap óta egyszerűen se az egérre, se a billentyűzetre nem reagál. Ha a bios-ban vagyok ott viszont működik. De ha belépek pld csökkentett módban, akkor már megszűnik mindkettő.
2014. aug. 3. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vírust kapott? Felmentél róla a netre? Az XP-vel nagyon veszélyes.
2014. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki kellene szerelni a merevlemezt és adatkábellel mindent átmenteni egy másik gépre. Az valószínű, hogy meghótta magát a Windows XP.
2014. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elképzelhető. Egyébként lenne itt még valami. Nem a saját billentyűzete meg az egere van most rádugva a gépre. Ez egy olyan gép ami nálam van a telepítés miatt. De csak a gép. USB-s az ő cucca is meg az enyém is. Mégse működik.
2014. aug. 3. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van valahol egy PS2-es egér és billentyűzet kéznél, próbáld meg azzal. Az lehet, hogy valami letiltotta az USB-s eszközöket az Eszközkezelőben.
2014. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megpróbálom azzal, hátha úgy működik.

Köszönöm a segítséget.

2014. aug. 3. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Windows telepítéshez mindenképpen PS2 egér és billentyűzet kell, USB-sel nem lehet.
2014. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs de ezt most nem értem. A saját gépemet is többször telepítettem már usb-s cuccal. Semmi gond nem volt.
2014. aug. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!