Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ageia Physx? Mi ez tulajdonképp?

Ageia Physx? Mi ez tulajdonképp?

Figyelt kérdés

Felraktam egy játékot és kidobott vmit h nem indul és enniyt lehetett olvasni mert orosz volt. Gondolom nincs telepítve vagy vmi de mi lehet ez?

512mb Ati Radeon hd 2400 as kártyám van.


2010. jan. 11. 20:56
 1/5 A kérdező kommentje:

Most nézem h felvan telepítve csak lehet h rossz verzió és másik kéne vagy épp h nem kéen

Nem értem pls help

2010. jan. 11. 20:59
 2/5 ThodEE GoD ***** válasza:

Mert az Nvidiás kártyákhoz való program, és nem az ATIhoz:)

De ha fentvan azzal azt éred el H 1-2 játék elindul, mert elhiszik H Nvídiád van:)

2010. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem értelek bocs

Fenn van és utoljára 2008.09.09 kor volt használva de akkor nem is ez a videokártyám volt

Szimplán nem értem

Az előző kjártya is Ati volt

Akkor sehogy se tok majd játszani?

Vmeddig bedobja a játékot

2010. jan. 11. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ageia Physx Az egy különálló kártya volt, ami a játékok fizikáját számolta. Az Nvidia vette meg a technológiát, és beépítette a saját kártyáiba. Radeon kártya nem tudja kezelni. Valahogy ki kéne kapcsolnod a játékban a fizikát, és tudnál játszani.
2010. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy veszel egy olcsóbb Nvidiás karit ami támodatja a Physx-et (8600GT-től fölfele) és mellé rakod az ATI mellé (persze csak ha van 2 db PCIE portod) Kell hozzá egy törés és már megy ia a két kártya együtt én így használom egy 5870-es kari mellet van egy 8800GTS
2010. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!