Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső USB HUB-ot vettem...

Külső USB HUB-ot vettem laptop-hoz (nem aktívat) rá volt írva hogy laptop-hoz is jó. Külső Winchester elindult mikor rádugtam. Ma viszont kattogni kezdett, miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Két USB HUB-ot is vettem, egyikre rá volt írva, hogy laptop-hoz is használható, másikba hiába dugtam a Winchester-t, nem ment vele...

Pár hete vettem és már párszor működtetve volt vele a Winchester.

A következő történt: amint rádugtam, elkezdett kattogni, úgy, mintha kalapácsolnának, ilyet már hallottam akkor amikor valamelyik régi HDD-ben kiakadt a fej....

Lehúztam és simán az USB portba csatlakoztattam, a kattogás megszűnt, mégegyszer próbáltam és ismét rendben A kattogást okozhatta valami áramellelindult.átási probléma, vagy megy tönkre? Megvan pár éve, de működési időt tekintve alig 4 napig volt használva...

HDD sentinel szerint minden tökéletes...



2014. aug. 3. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Laptop kisebb teljesítményt ad le az usb porton, ezt már csak aktív hubbal tudnád szétosztani.


A merevlemeznek meg ennyire futotta az áramból, valószínűleg sem sérült maradandóan.

2014. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!