Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps4 vs xbox one vegyek szerint...

Ps4 vs xbox one vegyek szerintetek, kontra+/-?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha sok barátod van, akkor xbox, mert ott többen tudnak egyszerre játszani. Akkor is xbox, ha szereted a kinectet.


De minden egyéb másban a PS4. Amihez hamarosan szintén lesz kinect-szerű dolog + oculus rift.

Nekem meg se fordulna a fejemben az xbox.

2014. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

PS4:

-sokkal jobb exkluzív címek

-a Logitech kormányai ezt támogatják

-enyhén erősebb hardver

-ps plus-hoz rengeteg ingyenes játék van


XBOX One:

-Jobb kontroller

-őőőőőő, kifogytam az érvekből. Annyit tudok hozzáfűzni, hogy a gold drága.

2014. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha akarsz titanfall-t játszani akkor Xbox
2014. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én legjobban egy Xbox kontrolleres PS4-nek örülnék. Remélem érted. :D
2014. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az exkluzív címek és a konroller milyensége az teljesen szubjektív, azt majd mindenki eldönti magának. Az más kérdés, hogy a választásnak ezek akár a legfőbb pontjai is lehetnek(pl ha konzolba gondolkoznék már csak az InFamous: Second Son és a következő naughty dog címek miatt is ps4 lenne).
2014. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezaz, kezdődjön újra a cirkusz!


Barátom, itt nem fogsz kapni normális választ, olyan elfogult emberek vannak, mint a ház. Ráadásul olyan emberek is írogatni fognak, akiknek egyik sincs Inkább menj be egy konzolos boltba, oszt cső.

2014. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nem elfogultság, hogy a PS4 jobb..tényekkel alátámasztott érvek. A kontrolleren viszont tényleg nem érdemes vitázni, mert kinek melyik jön be. Viszont az megint egy tény, hogy a PS4 kontrollere fejlettebb.


Nekem pl egy PS3-Xbox360 kontroller közül a PS3-é sokkal könnyebb, kényelmesebb volt, és a joy+hátsó billenő gombok is érzékenyebbek voltak. Autós szimulátorhoz Xbox kontrollert el se tudtam volna képzelni.

2014. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

PS4, elég egyértelmű (kivéve ha az Xbox exclusive-ok tetszenek, bár ekkor szerintem nem tetted volna fel a kérdést).

Ez a Microsoft álláspontja:

"Our contacts have told us that memory reads on PS4 are 40-50 per cent quicker than Xbox One, and its ALU (Arithmetic Logic Unit) is around 50 per cent faster. One basic example we were given suggested that without optimisation for either console, a platform-agnostic development build can run at around 30FPS in 1920×1080 on PS4, but it’ll run at “20-something” FPS in 1600×900 on Xbox One. “Xbox One is weaker and it’s a pain to use its ESRAM,” concluded one developer."

Ha már a Microsoft lemond az Xbox ONE-ról akkor már nagy baj van.

2014. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nos, egy picit elkéstem :D De nem bírtam ki hogy ne írjak, láttam sokan írták a PS4-et.(Nem csak ennél a kérdésnél) Szerintem XBOX One jobb. Hogy miért?

-Szebb színek

-Gyorsabb képkocka váltás

-Ha Win10-ed van akkor streamelheted gépre, és kapsz egy kezelő felületet gépen.

-Jobb kontroller

-Kinect

2016. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!