Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Windows-ot ajánlotok...

Milyen Windows-ot ajánlotok egy gépre? Grafikai dolgokhoz volna használva? PL. Autocad, MS Visio, Adobe Photoshop.

Figyelt kérdés
Windows 7 Home Premium, Professional, Ultimate, Enterprise?

2014. aug. 4. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Home is megteszi... de olyat amire marad keret a fent leírt programok megvásárlása után.
2014. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
A Win7 Home és Home Premium csak egy fizikai processzort ismer fel, kvázi minimum a Professional verzió kell, Adobe PS-hez az Ultimate a legmegfelelőbb, nálam az fut, és viszi az AutoCAD-et is.
2014. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az otthoni felhasználók hány százalékának van 1-nél több fizikai processzora?


Egyébként szerintem a Professionalt válaszd, de a Home Premium is elég lehet. A Professionalnél több viszont nem kell...

2014. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ha csak 1 mag van de azt szoftveres úton "HyperThreading" technológiával látják el, akkor az oprendszer kettőnek látja, de valójában csak egy mag van a CPU-ban. Ha két mag, akkor az a fizikai...
2014. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha van egy 4 magos processzorod, akkor az ugyanúgy 1 fizikai processzor.

Szerintem te kevered a magokat és a processzorokat...

2014. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nem én keverem, a Win keveri, illetve értelmezi másképp. A "fizikai" szó nem úgy értendő, hogy "kézzel fogható".
2014. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A win szerintem fizikai magnak értelmezi legfeljebb...


Egyébként ez hogy kapcsolódik ahhoz, hogy "Home Premium csak egy fizikai processzort ismer fel"?

2014. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Pl. P4 3.0+ GHz procit lehet virtuálisan kétmagosként használni. Egymagos, HT-vel lehet csak 2 magos, és arra nem lesz jó a Prof. vagy Ultimate verzió.
2014. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem egy kétmagos processzoron már el sem indulna?
2014. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerinted*
2014. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!