Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Internet-megosztáshoz milyen...

Internet-megosztáshoz milyen eszközt keressek? (adott egy 200/50-es DIGI net, az asztali gépnek kellene a nagy sávszél)

Figyelt kérdés
A wifis routerem sajnos max. 100-at tud, a bejövőt meg tudom úgy osztani, hogy az asztali gép direktben kapja a magas sávszélt, és a router egy másik ágon-a kérdéses-esetleges switchtől vagy akármitől?

2014. aug. 4. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

min egy ilyen router

2014. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

ez jobb és olcsobb :D

2014. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom én, hogy ha veszek egy új routert, minden gond megoldódik (de nem akarok 15-25 ezerért), de TP Linket az életben többet nem veszek, egy éven át olyannal szenvedtem. Ha veszek, ASUS vagy Linksys...(WRT54G ma is tökéletesen működik a húgoméknál, és azt 2002-ben vettem. Ennyi idő alatt ha 2x volt vele baj, sokat mondtam. NEM véletlenül drága!)
2014. aug. 4. 10:50
 4/5 Hintalow ***** válasza:

Nem érted.

Routerből olyan, ami gigabites lan/wan-al rendelkezik, és a belseje is elég erős ahhoz, hogy elbírjon egy 200 megabites nettel, ezek a TP-linkek a LEGOLCSÓBB megoldások, kereshetsz asus is, de ott ezekhez képest + 10/15 ezerrel kezdődik az ilyen speccel rendelkező modell.

2014. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Balga vagyok és ostoba :-) Azt hittem, a szolgáltatótól érkező kábelt elosztom úgy, mint a hálózati 230V-ot...elosztóval. Hát, beruházok egy routerbe, 23 ezerért van normális, KÉTSÁVOS, USB-s ASUS,hasonló tudású Linksys túl drága (30+ ezer) Azért köszönöm a jó szándékot!
2014. aug. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!