Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az USB wifi stick el stabilabb...

Az USB wifi stick el stabilabban lehet a wifi jelet fogni, mint a laptopban található wifi-vel?

Figyelt kérdés

Konkrétan az a problémám , hogy ahol jelenleg lakom , ott csak 1 router van a középső szinten, az én szobám pedig egy szinttel fentebb van és eléggé gyenge szokott lenni a jel. Esetleg egy antennás wifi stick tudna erősíteni a jelen ??????


Ilyesmire gondoltam [link]


Vagy esetleg más megoldás , a Net kábelen kívül ?



2014. aug. 4. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
kb ugyan az, ha csak nem erosebb, mint ami a laptop-ban van, igy ha eleg a jel akkor talan stabilabb esetleg jobb lesz a net, de keves ra az esely
2014. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb annyira rossz nálam a jel , hogy a skype nem is működik, csak kb ha lépek 4 métert az ajtóhoz. De az ajtóba meg nem igazán tudok netezni.
2014. aug. 4. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem akkor ott nem a te gepeddel van a baj, hanem a net-el. kicsi a wifi hatosugara
2014. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt én nagyon jól tudom, csak arra a megoldásra lennék kíváncsi, hogy ezt mivel tudnám orvosolni. Hogy létezik-e olyan eszköz ami " fel erősíti " nekem a jelet.
2014. aug. 4. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg egy masik wifi, vagy megprobalod kozelebb pakolni az ajtodhoz a wifi-t :)
2014. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pinkpancser ***** válasza:

Nekem ez segített, amikor a laptop már alig talált jelet:


[link]

2014. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!