Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tablet pc-n van rejtett reset...

Tablet pc-n van rejtett reset gomb?

Figyelt kérdés
Egy kínai ,,csoda masináról" van szó.Ami egy Allwinner A13 Q88.Kívül nem található rajta csak mikrofon,usb,power gomb,hangerő gomb és a head seat csati.

2014. aug. 5. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Power gombot hosszan nyomod akkor újraindul.
2014. aug. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt tudom! De nekem nem azért kellene mert rossz rom miatt nem működik a hangerő gomb így nem tudok recovery be belépni! Olvastam a neten napok óta azt bújom,hogy ha van reset gomb ,vagy rejtett reset akkor még megoldható a recoverybe való belépés,
2014. aug. 5. 08:26
 3/4 kata kata ***** válasza:
2014. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeket a videókat már többször láttam! Nekem a szoftver miatt és ez biztos nem működnek a hangerő gombok! Emiatt nem tudok a recovery be belépni! Usb- n hiába csatlakoztatom pc-hez a hangerő le nem telepíti a drivert! Nem működnek a gombok! De azért köszi,hogy próbáltál segíteni!!!
2014. aug. 5. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!