Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan javítsam meg? SOS

Hogyan javítsam meg? SOS

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy a laptopom amikor töltésen van akkor nincs probléma ahogy kihúzom a töltőt elveszi a képet(ha kiegyensúlyozott on van az energiafazdálkodás) azt szeretném hogy ne csak teljesítménycentrikuson Menjen a laptop, de ha átállítom és kihúzom a töltőt levágja a képet. Persze ha visszadugom egyből jó. Csak mostanában jelentkezik a probléma. Talán videó kari lehet:/ kérlek segítsetek!

2014. aug. 5. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a te ötleted volt, hogy videó kártya hiba, akkor ne menj informatikusnak..ha más ötlete volt, akkor ő se menjen annak :D

Egyszerűen valami el van állítva a kiegyensúlyozottnak a beállításaiban. Állítsd vissza a beállításait alapértelmezettre, és jó lesz.


Ha meg nem jó, akkor a teljesítmény centrikust állítsd olyanra, amilyenre szeretnéd. Egyébként túlságosan az a beállítás se fogyaszt többet.

2014. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, informatikus is próbálta. Azt akartam egyebkent írni hogy driver probléma lehet, és szerintem a video kártyáé. Mert mikor tisztán telepítettem a Windowst és még nem telepítete fel a drivereket minden jó volt. Ahogy beopcionálta a képet(video kártya drivert felrakta magának) onnan már nem jó.
2014. aug. 6. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Töröld le a driver-t nézd meg úgy, mit csinál. Ha a driver a hibás, akkor törlés után nem fog jelentkezni a hiba.

Utána újratelepíted megint és meglátod mi változik.

2014. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!