Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy az alaplapképer...

Miért nem megy az alaplapképernyőnél tovább a gép?

Figyelt kérdés

Kitisztítottam a gépházból a port (szétszedtem az egészet, de már nem elöszőr csinálok ilyet)

Elindítottam a gépet, aztán az alaplap képernyőnél nem megy tovább... biosba se tudok be menni, nem reagál semmire. (Asus p5gc-mx/1333)

Kihúztam az USB-ket hátha az a baj hogy nem tudja betölteni... de semmit nem csinál.... csak áll

A vinyót is kihúztam ugyanaz a probléma.... mit tegyek?



#fagyás #Asus #ELEMCSEREVOLT!
2014. aug. 5. 15:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam, a tápegységen megvolt törve az egyik kábel és nem volt jó.... szerencsére a tápegységen ezer másik ilyen van szóval... (ami alaplapba belemegy a nagy) SIKERÜLT!
2014. aug. 5. 15:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Jók a kulcsszavak! :)


Egyébként nem ír ki semmit?


Egyébként2 - én így járnék el:

Szétszedném újra, teljesen, és összeraknám rendesen. Talán kimaradt egy kábel vagy ilyesmi. Talán a CPU tábkábele, az mintha ilyesmit produkálna...

2014. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszii :) xD
2014. aug. 6. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!