Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a laptopról?

Vélemények erről a laptopról?

Figyelt kérdés

[link]


Sokáig szűrtem a félig meddig jó laptopokat, és végül ez lett a nyertes, mert nem a szokásos "szar proci, jó videókártya" vagy "jó proci, szar videókártya" felépítése van, hanem közelít az egyensúlyhoz. hardverekhez csak alapfokon értek, a legtöbb infót a reviewokból szereztem.


A laptopot egyetemre használnám (mérnökinfo), mivel ott nincs nagy tervező program, mint az autocad, így gondoltam a proci nem olyan fontos. Videókártya meg azért kéne jó, mert mint ahogy mindenki, szeretném játékkal tölteni a szabadidőm egy részét, és még ha nem is várhatom el, hogy annyit tudjon, mint egy ilyen árkategóriás PC, de legalább szeretném, hogy a mostani játékok közepes grafikával élvezhetőek legyenek.

Előre is köszönöm a segítséget.


2014. aug. 6. 01:01
 1/9 BM-Striker ***** válasza:

Rossz minőségűek egy X szériás asus-ok.


Ez vedd, ha valami tartósat akarsz normális akkukőidővel.


[link]

2014. aug. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az én laptopom is i5ös és 2gigás videókártya van benne és én 130ért vettem. Nemszoktam játszani de egyszer kipróbáltam és viszi jól a mostani játékokat is viszont a laptop nemvmi jó játékra mert melegszik mint a pįcsa
2014. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak gyengebb proci maradt, bar a video eleg okes. Azert arra keszulj fel, hogy lesz olyan mostani jatek ami mar nem fog menni vagy csak minimumon fog menni.
2014. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
miért rossz minőségűek? Részleteznéd kérlek?
2014. aug. 6. 09:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos ez a hátránya a laptopnak. Rosszabb teljesítményű, mint egy hasonló árkategóriás PC, de legalább hordozható. Mi a véleményed a tartósságról,aksiról? Egy véleményen vagy az első kommentelővel?
2014. aug. 6. 09:37
 6/9 A kérdező kommentje:
valaki?
2014. aug. 6. 14:38
 7/9 anonim válasza:

[link]


A 2. válaszoló vagyok én tőlük vettem és újra innen vennék laptopot mivel a legtöbb kiállítási darab volt külföldön ezért olcsóbb és ugyan olyan jó mint az új. Esetleg előfordulhat 1-2 karc rajta, de ugyan úgy érvényes rá a 2 év garancia.

2014. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BM-Striker ***** válasza:

Vékony törékeny és hajlékony a háza.


A billentyűzet nyomásra behorpad.

2014. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De sajnos ilyen teljesítményű csak sokkal drágább van.
2014. aug. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!