Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számitógép mikrofont...

Milyen számitógép mikrofont vegyek maximum 10 ezerig?

Figyelt kérdés
Amint fennt is irtam, 10 ezrem lenne rá, de azt ha lehet mind el szeretném költeni. Beszélgetéshez, videókhoz kellene. Ha lehetne ebből a keretből a leges legjobb mikrofon nevét szeretném kérni. (Aki szeretne kötekedni, nem a világ legjobb mikrofonjára értem, hanem ami kihozható ebből az összegből.) De az sem baj, ha 1-2 ezerrel több.

2014. aug. 6. 19:07
 1/3 baca válasza:
Én a Trust Starz mikrofont tudnám neked ajánlani körübelül 8000 forint és nagyon jó a minősége és kapható hozzá egy kis tripod is(állvány)
2014. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 baca válasza:
bocsi a trus starzz csak 3000 körül van xD de attól még kiválló, de ha minden pénzt rá szeretnél költeni akkor ajánlom neked a Superlux E205-öt. Körübelül 11ezerért megveheted és nagyon jó kondenzátoros mikrofon
2014. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még tegnap este megrendeltem a Trust Starzz -t. Nem mertem megvenni ezeket a Superlux -okat, mert nem nagyon tudtam mi az hogy kondenzátor. De majd a későbbiekben, beruházok egy AT 2020 -ra!
2014. aug. 7. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!