Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok linkelni valami jó...

Tudnátok linkelni valami jó wifis camerát pc-hez?

Figyelt kérdés
Olcsót de jót :D mennyitől kezdődnek és milyent éri meg venni ami már normálisabb képet csinál?

2014. aug. 6. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
wi-fi+camera nem túl jó eggyüttálás. Miért nem jó a vezetékes, vagy hagyományos digitcam?
2014. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó lesz olyan is csak akartam már annyi kábelt :D mindenhonnan az megy a szobámba, akkor tudsz valami jó kamerát ami jó minőségű képet csinál mert van most egy Asus monitorom abban van beépített de csak 1.3megapixel az kevés elég csúnya képet csinál. Saját magam szokom fényképezni, erre is kellene mert telefonnal kényelmetlen.
2014. aug. 7. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, nem kell, hogy élőben megjelenjen a kép, ehhez bőven elég valami kiskompakt fényképezőgép is késleltető funkcióval (mondjuk a legtöbb telefonban is van ilyen, de úgy tűnik a tiedből valamiért kimaradt).

[link]

A Sony azért jó ötlet, mert nekik elvileg van olyan programjuk, amivel lehet "webkameraként" használni a gépet. Vagy ha ez az ár túl magas, használt is vannak: [link]

Vezeték nélküli webcamot sem kapnál olcsóbban (hiszen abba is kell akku), de ezek legalább tényleg szép képet csinálnak.

2014. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Direkt szeretnék pc-hez hogy evvel is időt nyerjek mikor képet csinálok.neki álltam tornázni is hetente szokok csinálni képet mindig össze mérni a többivel hogy alakulnak-e a dolgok fejlődők-e lehet-e látni, telefonom 13 megapixel LG G2 de én direkt akarom pc-vel mert most is úgy szokom hogy késleltetővel és így mivel direkt pc-ben tartom képeket nem akarok még bajlódni mindig usb kábelal meg stbvel. sokkal egyszerűbb ha 5-6x kattintok és behuzom a képeket mappába. fényképező gépem is van.. én pc-hez szeretnék valami normálisabb kamerát mert ami most van nem a legjobb minőségű képet csinálja olyan mint valami öreg nokia :D
2014. aug. 8. 03:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érted a lényeget: a vezeték nélküli technológiákat egyszerűen nem ilyesmire találták ki. Vannak hasonló dolgok, árban talán ez a legolcsóbb: [link]

Persze hogy ez jó is-e, azt nem tudni, nem egy kifejezetten minőségi gyártó terméke és szoftvertámogatás valószínűleg szintén elég gyenge hozzá.

2014. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!