Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám behozni a...

Hogyan tudnám behozni a Boot-Menüt ennél a típusú alaplapnál?

Figyelt kérdés
ASUS P4S800-MX típusú alaplapom van a Bios bejön az F1 és a Del billentyű lenyomására, de a Boot-Menü-t nem tudom behozni.. Így nem tudom telepíteni a gépet. A Bios-ban már próbáltam a Boot-résznél elsődlegesbe tenni a DVD-CD ROMO-t de nem akar Bootolni mikor a telepítő lemez van gépben.. Az ASRock alaplapomnál az F10 vagy F112, F12 bejön a Boot-Menü, de ennél nem.. Hogyan tudnám telepíteni a gépemet?

2014. aug. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld F8-al. Ha nem megy próbáld ki az összes F-et 1-12-ig
2014. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként belépsz a BIOS-ba, ott a negyedik fül a Boot, ezen belül a Boot Device Priority-nél kell kiválasztani a DVD/CD olvasót.

A kiválasztás után el kell menteni a beállítást

Nyomsz egy F10-et , rákérdez mit akarsz választani, rámész a Yes-re.

Ha így csináltad de mégsem indul a telepítőlemez akkor Boot menüvel sem fog. Valószínű mert rosszul van kiírva, vagy hibás a lemez. Ha eredeti a lemez, akkor a dvd olvasó szarakodik.

2014. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csacsi2 ***** válasza:
Ha minden igaz ami bios és F2 a Bios menü és F11 a meghajtó választó menü. Lényeges, hogy jókor nyomd. Csippanás után kezd el folyamatosan nyomkodni, mert ha gyors a gép hamar átugrik. vagy nyomkodd a pause-t így leáll a betöltés és el tudod olvasni mit ír ki!
2014. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:
2014. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!