Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a notebookomnak,...

Mi baja a notebookomnak, merjem így használni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nos azt vettem észre hogy már tegnap is meg ma is, ha töltöm akkor kegyetlenül forró, szó szerint süt a töltője adaptere meg az aksija is, és az aksinak nem tudom hogy csak a melegtől de olyan fura szaga van, ha meg kiveszem az aksit belőle és áramról használom akkor meg alig langyos az adaptere...

2014. aug. 7. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet valami baja van az aksinak. Vidd el valami szervìzbe hogy megnézzék.
2014. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mennyibe fájna az nekem? :/ mert már nem garanciás, és venni meg nincs pénzem másikat...
2014. aug. 7. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.probald meg kikapcsolt allapotban tolteni.mennyit bir ki aksirol?sajnos valoszinuleg zarlatos az akku.zold pacsit,ha hasznos volt a valasz.;)
2014. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ha normál módban megy és nem energiatakarékos módban akkor olyan 1-1,5 órát, ha energiatakrékosban, teljesen levett fényerővel és fülhallgatóval vagy lenémítva, akkor sem visz sokkal többet másfél óránál... maga a noti és az aksi jövő hónapban lesz másfél éves, mikor meg megvettem akkor picit többet ment normálon mint 2,5 óra, energiatakarékosban meg 3-3,5 órát vitt
2014. aug. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!