Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz bármi gond ezzel a...

Lesz bármi gond ezzel a konfiggal?

Figyelt kérdés

FSP RAIDER 650

ZALMAN Z11 Plus

Scythe Ashura Shadow

4x4 Kingston HyperX Blu 4GB

SAPPHIRE R9 290X

AMD FX 8350

GIGABYTE 970A-UD3P

Ezzel a konfiggal lesz bármi baj az ég adta világon? (Nem, nem cserélek intelre) Nagyon fontos lenne :D Nem szeretnék újra vásárolni, ha valami rossz lenne.



2014. aug. 7. 23:46
 1/9 anonim válasza:
Szerintem abszolút tökéletes választás ;)
2014. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyen 8320 .
2014. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elég lesz a tápegység is a gépnek ugye? Csak mert a Zalman Z11 Plusban van 5 házventi is, gondolom azok is sokat esznek...
2014. aug. 7. 23:53
 4/9 anonim ***** válasza:

8320-at vegyél.

Egyébként nem lesz semmi.

Az meg, hogy nem cserélsz intelre, azt meg nem értem.

Ugyan ilyen áron egy erősebb gépet tudnál venni, mert gondolom játékra kell (gyk-n a konfigok 90%-a játékra kell).


Ennyiből lazán kijön egy i5-ös konfig, egyszerűen nem értem, hogy miért nem azt veszel, amikor azzal erősebb lenne.

Ha már azt is megkérdőjelezed, hogy jó-e ez a konfiguráció, akkor egyszerűen nem értem, hogy mi bajod van az intellel.

Jó processzor a 8320, de játékra használt gépbe én nem ezt választanám. Inkább olyan gépbe raknám, ahol olyan alkalmazásokat használnak, ami profitál a sok szálból.

Játékoknál vannak bajok az FX-ekkel, Droppok, mikrolaggok, amik magának a processzornak a felépítéséből adódnak.

2014. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult, sajnos a processzoron nem tudok már változtatni, mert az már megvan rég.
2014. aug. 8. 00:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Na ezt írhattad volna :D

Nem gépelek itt feleslegesen.

Akkor viszonylag jó lesz :)

650-es tápnak elég nek kell lennie

2014. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó konfig, elég lesz a táp is :)
2014. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hajtja ki a VGA-t, ahhoz 9xxx kéne.
2014. aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bence, gondolom az a batár nagy hűtő nem dísznek lesz mellette, egy kis tuninggal már kihajtja majd a kevesebb magot igénylő játékoknál is, a négy vagy több magra optimalizáltakat pedig alapból. :)
2014. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!