Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell Optiplex 740 számítógépem...

Dell Optiplex 740 számítógépemben szeretnék videókártyát cserélni, ez megoldható lenne?

Figyelt kérdés

Alaplap neve: Dell OptiPlex 740 Enhanced

CPU típusa: AMD Athlon(tm) 64 x2 Dual Core Processor 5200+

Memória: 3,00 GB 800 Mhz Kingston RAM

Videókártya: nVidia GeForce 6150 LE

Táp: 280W körül van.

Nos, amit tudtam leírtam, most arra lennék kíváncsi, hogy milyen féle videókártyát cserélhetnék benne? Most integrált van, ha jól tudom van benne PCI-E slot. Nagyon nem értek hozzá, ezért a válaszotokat várom, ajánlataitokat. A keret 10,000 forint. A kártya elég lenne wowozni, lolozni viszonylag jó grafikán. Én erre gondoltam: [link] Viszonylag olcsó, és a játékok is lazán mennének rajta 40-50 FPS-el.



2014. aug. 8. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
WoW elsősorban processzor-erőre épít, szebb lesz egy jobb VGA-tól, de nem sokkal gyorsabb, 40-50 fps-ről ne is álmodj, öreg játék és egyre kevésbé tudják hardverre optimalizálni, gyakorlatilag nincs olyan PC amivel minden körülmények között akadásmentesen futna - a másik talán könnyebb eset. RAM-ból jól jönne még egy kicsi, de 3 is jó, ha arra nem akarsz költeni. Arra vigyázni kell, hogy a táp határait ne nagyon feszegesd, de az a kártya kb. jó lesz. Itt is szétnézhetsz, ha még nem végleges a döntésed: [link]
2014. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy hd 5670 videókártyát ajánlanék neked! Nekem is ilyen van, alig fogyaszt 65 wattot, jó a hűtése és még ma is erős! BF3-at is bírja fullHD-n lowon, nemhogy LoL-t.

Használtan 10E környékén van.

[link]

2014. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!