Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol be a gépem magától?

Miért kapcsol be a gépem magától?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van hogy tegnap előtt vettem egy ASUS m5a97 evo r2.0 alaplapot és azóta a gépem magától bekapcsol. nem rögtön a kikapcsolás után, hanem máskor. pl. ma elmentem reggel dolgozni és mire hazaértem ment a gép, tegnap is ez volt.


A windows 8.1 pro rendszer sem működik valami jól a csere óta, néha kiírja,hogy a windows működése leállt.

Persze alaplap csere után újra raktam a wint (azóta már 3x ),de sokszor leáll a működése. :(


Nem tudom,hogy hardveres vagy szoftveres-e a probléma.


Légyszi segítsetek,ha tudtok, köszi!!



2014. aug. 8. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Táp?
2014. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A táp kb fél éves chieftec 500w-os.
2014. aug. 8. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elott milyeb alaplapod volt?
2014. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
M5A78L-M LX3 - ASUS
2014. aug. 8. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Ha zavar, hogy kikapcsol, akkor minden leállítás után billentsd 0 állásba a gépház hátulján található kapcsolót, vagy húzd ki a hálózati kábelt. Ha újra be szeretnéd kapcsolni, billentsd I állásba a kapcsolót, és/vagy dugd vissza a hálózati kábelt.

Az oka valószínű az indító áramkör véletlen záródása, akár a bekapcsológomb instabil, vagy néhány vezeték.

2014. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem, ha valami nem megfelelően működik.

Elég drága volt a gépem, folyamatosan fejlesztem és ha nem rendeltetésszerüen működik az nem túl jó dolog.

Ha a villanykapcsoló beragad,akkor sem a biztosítékot kapcsogatom fel-le,hanem kicserélem a kapcsolót.

1 értelmes válasz sem jött (megint)....

Sajna ezen az oldalon nem sok a hozzáértő,de talán majd a prohardveren megpróbálom...........

2014. aug. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!