Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Passzolna bele? (életbevágóan...

Passzolna bele? (életbevágóan fontos, többit lentre irom)

Figyelt kérdés

[link]


A linkben található adapter passzolna egy a52n laptopba? Hugom megy fosulira jovohonapban és nem működik neki az adapter én meg ezt talaltam abban üzletben ahonnan megtudom rendelni. Falusiak vagyunk itt üzletben nem lehet venni. És magyar üzletből sem tudok rendelni. Valaszokat előre köszönöm.


2014. aug. 8. 22:29
 1/5 lali.89 ***** válasza:
Egy univerzális töltőt kell venni. Már 5000 körül lehet kapni.
2014. aug. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:

Rosszul kezdtél hozzá.

Nézd meg az adapteren a pontos típusát és úgy keress rá (akár a kompatibilis típusokra), mert lényeges a leadott feszültség, a teljesítmény és hogy fizikailag milyen csatlakozója van.

2014. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:

A gyári ilyen:

[link]


Tehát neked egy 19V-os, 65W teljesítményű és 5,5x2,5 mm-es csatlakozóval szerelet kompatibilis darabra van szükséged.


Feltéve persze, hogy tényleg a töltő a hibás.

2014. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a hármatoknak! Innen rendeltem meg. [link] Nem gondoltam hogy nincs egy adott norma cégeknél.
2014. aug. 9. 13:00
 5/5 hypno ***** válasza:

Az ördög gyakorta a részletekben lakozik.


A mobiltelefonoknál is eltartott pár évtizedig mire szabványosították a töltő csatlakozókat.

2014. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!