Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni...

Mennyiért tudnám eladni reálisan a HD4670 kártyámat?

Figyelt kérdés

Itt van pontosabban a kártya:


[link]


Én 5-6k körül gondoltam, de nem akarom túl olcsón, de túl drágán se adni, szóval a realitás határain szeretnék maradni.


Előre is köszi!



2014. aug. 9. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nos 5 évvel ezelőtt 19 000 Ft- volt, manapság esetleg olyanra tudod rásózni, aki nem játékra használja a számítógépet, és aki nem is nagyon ért a számítógéphez... ...akkor esetleg kapsz érte pár ezer forintot, de amúgy ajándékba sem kell senkinek... :-)

2014. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:

7 ezerért nyugodtan felteheted a hardverapróra. Akkor még egy kis alku is belefér.

El fogják vinni.


Pláne, hogy passzív hűtésű darab.

2014. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

7-8 ezerért már HD4850 meg Geforce 9600 GT -ket árulnak, amik azért majdnem kétszer olyan gyorsak.

Szerintem kb. 4-5 ezret még meg kell érnie. Afölött biztos nem fogják megvenni.

2014. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hypno ***** válasza:

#3 Mindíg vannak agyasok, akik a passzív hűtésű kártyákban látják a megváltást, és sok-sok próbálkozás után látják csak be, hogy jobb választás egy aktív hűtésű darab csendes ventilátorral.

Velük egy ilyen adásvételnél nagyszerűen lehet tervezni.

2014. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nemrossz kártya ez.

Dobd fel 7 ezerért, azt úgyis lealkudják 5-re :D

2014. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

#4: Egyetlen előnyük van, hogy zajmentesek más nem. Arányaiban több passzív kártyát láttam már megdögleni, mint aktívat. Volt a kezembe egy döglött passzív HD3850, állítólag sosem volt tunningolva, mikor leszedtem róla a hűtést a GPU egy része gyönyörűen hozzá volt ragadva a hűtőhöz, és nem azért mert erős volt a paszta kötése.


Még jól szellőző házba se igazán mernék ilyet venni.

2014. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hypno ***** válasza:
#6 Te tudod, én tudom, de vannak egy csomóan akik próbálkoznak.
2014. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádtam ezt a kártyát, egyszerűen kinyírhatatlan. Emlékszem nekem Gigabyte volt gyárilag Zalman hűtővel. Semmi hangja nem volt, 50C maximum terheléskor és 5 ezerért eladtam amikor még 15-ért is jó vételnek számított csak azért mert megjelent a dx11.)
2019. máj. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!