Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek nincs hang a gépemen?

Mit tegyek nincs hang a gépemen?

Figyelt kérdés
Selejtezés közben letöröltem véletlenül Soundmax-ot és azóta nincs hang a gépemen. Nem tudom hogy kell visszacsinálni mert teljesen kitöröltem. Aki tudja hogy mit kell csinálni ilyen esetre vagy vele is történt ilyen de megoldotott a dolog letudná írni hogyan rakjam vissza a hangot.:/ Előre is köszönöm :)
2014. aug. 9. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Relatek HD Audio mamager-t szedd le az jó!
2014. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hang driver :)
2014. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha tényleg nem találod, akkor egy korábbi időpontra állítsd vissza a Windows-t, mielőtt letörölted volna, csak akkor megint selejtezned kell majd.
2014. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kellene az alaplap neve, így tudok hozzá linkelni megfelelő illesztőprogramot, aminek a telepítésével ismét lesz hang.
2014. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a válaszokat. Most szedem le Relatek HD Audio manager remélem jó lesz. Alaplap neve: Asus P4S8X-X (6 PCI, 1AGP,3 DDR DIMM, Audio, LAN).
2014. aug. 9. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez jó lesz:

[link]

2014. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösszi. Hálás vagyok:)Jó lett a gépemen a hang:)
2014. aug. 9. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!