Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy ozone blade billentyűm...

Van egy ozone blade billentyűm és egy ideje nem úgy működik egy pár billentyű mint kéne. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Pl: ha nyomom az 1-s billentyűt akkor ír mellé egy hossz í-t. igy: í1. ha az í-t nyomom akkor is ez a gond.vagy a w-nél kapcsolgatja a Scroll Lock lámpáját.Vagy a k-nál az aktuálisan meg nyitott honlap lap aljára ugrik.nem tudom meg csinálni.De mikor meg vettem jó volt minden. Csak egy ideje nem jó.help pls.

2014. aug. 9. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamit elkutyultál és lehet, hogy nem magyar nyelvi beállításokkal megy.

Vezérlőpult->Terület és nyelv->Billentyűzet és nyelvek->Billentyűzetváltás és győződj meg róla, hogy a magyra van kiválasztva.

2014. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen a Magyar van.meg van még ott egy nemzetközi angol.de egyikkel sem jó.a hiba maradt... :-(
2014. aug. 9. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos nincs több ötletem. BIOS-ban is meg kéne nézni, nincs-e valami spéci USB/billentyű beállítás, vagy másik portban kipróbálni.
2014. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!