Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mi lenne az alaplapon,...

Ez mi lenne az alaplapon, illetve miért történhetett?

Figyelt kérdés

Szóval van egy ASRock 775i65G alaplapom és ma, azaz kb. 10 perce próbáltam bekapcsolni a gépet, el is indultak a ventillátorok, de csak 1-2 másodpercre, utána leálltak. Néztem, miért, de semmi szokatlan nem volt, szóval megpróbáltam újra bekapcsolni, semmi reakció nem volt, viszont arra lettem figyelmes, hogy megcsapta az orromat az égett szag és füstöt is láttam, szóval azon nyomban kihúztam az áramból.

Na már most: ez mégis mitől lehetett?

Itt van 2 kép, egy távoli és egy közeli, mindkettőn megjelöltem, hogy mi füstölt el.

[link]

[link]

Azóta nem mertem visszadugni, gondolom ne is merjem már. Csak az érdekelne, hogy más alkatrészt is vitt-e magával.


2014. aug. 9. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
"A számítógép füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább."
2014. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem valószínű hogy más is tönkrement volna

Szedjél ki mindent abból a lapból, és vegyél helyette egy ugyanilyen proci-foglalatú/támogatású másikat.

Windows újratelepítésre is készülj fel.

2014. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ejha ez még egy AGP csatlakozós alaplap?

ritka LGA 775-nél

2014. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az bizony, sok dolgot megélt velem :)

Meghajolok előtte, hogy eddig bírta, csak sajnálom szegényt.

2014. aug. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!