Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a fejhallgatóm?

Elromlott a fejhallgatóm?

Figyelt kérdés

Ma hirtelen nem úgy adja a hangot a fejhallgatóm, ahogy adnia kellene, visszhangzik, és olyan hangja van a videókban az embereknek, mint az Alvin és a mókusokban a mókusoknak, szóval ilyen nagyon, nagyon magas.

Én állítottam át valamit, vagy vissza vigyük a boltba?

(Garancia van)



2014. aug. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Elromlott! Iskolában is ugyanezt csinálják a fejhallgatók. Visszhangoznak, és vékony a hang. Kábellel van valami, és ezt te sem fogod tudni úgy állítani, hogy jó legyen! Nem állítottál el semmit, tönkrement! Vidd vissza, kérd vissza a pénzt, vagy csinálják meg!
2014. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem a tabletben, ott viszont jó..:/

Meg it a gépen, van egy alap zúgása..:/ lehet jobb lenne megnéztetni..

2014. aug. 11. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb sarokban kis hangszóróra jobb katt és ott lejátszóeszközök->jobb katt a fülhallgatóra és tulajdonságok->jelszintek->balansz és ott állítgasd kicsit, nekem így lett jó. Remélem neked is jó lesz!
2014. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahogy sikerült visszaállítanom, viszont van egy alap zúgás, az mit jelent?
2014. aug. 11. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet codec hiba is. Ha másik fülessel is csinálja, vagy hangfallal, akkor az codec. Ha máshol jól szól a füles, akkor még lehet, hogy 4 osztású aljzatban nem tud rendesen csatlakozni szerencsére a szabványtalan szabványoknak. Ilyenkor egy 3 osztású hosszabbítóval ki lehet ezt küszöbölni. Aztán lehet, az is, amit már fent említettek, hogy nincs jól beállítva szoftveresen a kimenet.
2014. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!