Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pcx.hu-n akarok venni 1 gépet...

Pcx.hu-n akarok venni 1 gépet és azt jelölöm be hogy ott szereljék össze és hogy ha külön használtan veszek ram-okat akkor be tudom tenni könnyen?

Figyelt kérdés

tehát szét kéne szednem az egész gépet vagy anélkül is megoldható ? azért érdekelne mert 8 gb-ot lehet venni hardverapron 14 ezerért amennyiből újonnan 4 gb-ot veszel :D mert gondolom ram-ot nem szokás elrontani tehát azt nem gondolom olyan veszélyesnek venni használtan :D és hogy akkor 0 informatikai tudással is be tudom rakni ? hozzá fogok férni ? ezt a configot veszem :



AMD Athlon II X4 760K processzor

Asus A88XM-A alaplap

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez

Asus R9 280 3GB DDR5 R9280-DC2T-3GD5 videokártya

Sharkoon Vaya 4044951011728 fekete számítógép ház

Chieftec CTG-500-80PB OEM táp



és ezt a ramot néztem hozzá :


[link]



2014. aug. 12. 16:29
 1/3 halalfalo ***** válasza:

A RAM-ot csak be kell pattintani a helyére, talán az egyik legegyszerűbben beszerelhető hardver. Nem kell neki kábel meg semmi. Fordítva sem lehet berakni, mert van a modul kétharmada/fele közt egy apró vágás, és az belepasszol az alaplapi csatlakozóba.

Egy 3 éves is betudja rakni, de talán egy idomított csimpánz is. :D

2014. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés de akkor nem lesz neki útban semmi igaz ? :D és rendben köszönöm akkor menni fog :D csak nem tudtam hogy mondjuk a vga pont bele esik e elé azt le kéne e venni de akkor nem :D köszönöm :D
2014. aug. 12. 16:37
 3/3 halalfalo ***** válasza:

Esetleg a processzor hűtő lóghatna be fölé (ha nagy hűtőt vennél) És a nagy hűtő is esetleg csak az első RAM foglalatot takarná ki, szóval nem lesz gond.

De a gyári hűtő pici, úgyhogy nem lesz probléma.

2014. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!