Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassú az USB adatátvitel a...

Lassú az USB adatátvitel a Nexus 7 2013 tabletemen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Iszonyat lassú, konkrétan a mappákat is alig tölti be. Vagy egyáltalán nem tölti be. Régen is fennállt ez a probléma, egy ROM csere megoldotta, de amint sok fájl van rajta, töredékére csökken a sebesség. Magán a készüléken semmi probléma nincs, fürge még most is. Van a táblagépemen egy FTP szerver és azt használva abszolút probléma mentes a dolog, gyors az adatátvitel Wi-Fi-n keresztül is. Csak az USB problémás, nem mindig tölti be a könyvtárszerkezetet Windows alatt, egy TV-re is csatlakoztattam a készüléket, hogy a fényképeket megnézzem azon, de ugyanez volt a helyzet, valamint másik PC-n is ezt tapasztaltam. Szinte használhatatlan ez a része. Nem mondom, hogy nem vagyok meg nélküle, mert FTP-n is jó a dolog, ráadásul nem kell, hogy kábellel össze legyen kötve a gépemmel, de olyan eszköznél, amiben nincs FTP kliens, meg vagyok lőve.


Eredeti USB kábelt használom, töltésnél nincs semmi gond, nem a kábel a hibás.



2014. aug. 15. 15:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!