Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen asztali gépet vegyek?...

Milyen asztali gépet vegyek? 100. 000 Ft környéke Jól futnak rajta a játékok.

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 20:16
 1/1 anonim válasza:

100 000 ft sajnos nem olyan sok pénz egy gamer gépre. Én azt tanácsolom, hogy AMD-ben gondolkozz, mert az olcsóbb, mint az intel. Ha a teljesítményt előtérbe helyezed a fogyasztással szemben, akkor vegy FX-es AMD processzort. Alaplapból az asrock extreme3 kompatibilis vele és nem túl drága. Memoriából legalább négy GB kell és ha lehet 2-2-be osztva. A tápod legalább 500w-os legyen. Ha ezek az alapok (plusz ha kell olcsó hdd, ház, dvd) megvannak, az összes maradék pénzedet költsd a egy radeon videokártyára. A hetes széria teteje most elég jó árban van, de ha futja, vehetsz R9-est. Az elérhető márkák közül az gigabyte-ban és a sapphire-ban még nem csalódtam. Azoknak elég jó az ár/érték aránya. Ez persze akkor érvényes, ha építeni akarsz. Készen gamer pc-t venni 100 alatt szerintem esélytelen. Esetleg használtan.

Remélem segtettem.

2014. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!