Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konzol vagy Gamer PC irányítás...

Konzol vagy Gamer PC irányítás szempontjából?

Figyelt kérdés
A gépem már eléggé elavult, és hónapok óta hezitálok, hogy ideje lenne már kipróbálni a legújabb játékokat. Gamer PC-t 300-ért, vagy egy PS4-et szeretnék. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy anyagilag melyik éri meg jobban mert mindkettőre kiadnám a pénzt, akármelyiket is választanám, csak irányítás szempontjából kétséges az ügy, mivel életemben ha kétszer fogtam kontrollert. Mennyiben más az irányítás? Hozzá lehet szokni?
2014. aug. 16. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem, amikor volt konzolom, meg amikor haverokkal nyomtuk.
2014. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ekkora kereted van, akkor mindenképp gamer pc. Jobban jársz vele hosszútávon. Az irányításról meg annyit, hogy megszokható, fps-ekben elég rossz lesz eleinte, de pl akciójátékokban ( mondjuk dmc, vagy ilyesmi ) sokkal kényelmesebb lesz az irányítás. Lényegében játékfüggő.
2014. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez azon múlik, melyiket szereted. Én például PC-n is mindent (Xbox 360) kontrollerrel játszok, ez alól csak a kompetitív shooterek (például Counter Strike), RTS-ek és azok a játékok kivételek, amik nem támogatják rendesen. Utóbbiak azok, amik még jóval az Xbox 360 megjelenése előtt jöttek ki.


Még (single player) FPS-eket sem szívesen játszok egérrel, billentyűzettel, pedig az ős PC-sek igencsak verni szokták az asztalt, hogy az kontrollerrel játszhatatlan. Platformerek (Assassin's Creed, Prince of Persia, Batman), sportjátékok és versenyjátékok pedig egyértelműen sokkal jobbak vele.


Az ár meg szerintem nem elhanyagolható, mert egy 300 ezres gamer PC árából 3 PS4-et veszel. Viszont én akkor is ajánlom a kontrollert, ha a PC mellett döntesz.

2014. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belegondolva, ha a monitor megvan, akkor egy jó felső-középkategóriás gamer PC és egy PS4 is kijön 300 ezerből.
2014. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért annyira nem vagyok elvetemült :) lényegében ugyan azokkal játszanék, ami konzolra is és pc-re is megjelenik, ezért értelmetlen mindkettőt megvásárolni.
2014. aug. 16. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:

gyakorivalasz2 +1!

PC + igény szerint kontroller.

G.

2014. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!