Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok 210e forint értékhatárig?

Figyelt kérdés
Elvárás: Lehetőleg 8 GB RAM legyen benne , HDMI

2014. aug. 16. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen célra lenne?
2014. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Könnyen hordozható legyen viszont a mai játékokat is azért elvigye .
2014. aug. 17. 11:59
 3/3 anonim válasza:

Hello, hát nem tudom mennyi olvasgattad a forumokat, de ha játékra is tervezed használni akkor U-s procikat intelnél kerüld. Amd-ből ezen az áron már egy A10-est is kapsz azok egész jók, de csak akkor ha amd-s videókártya van benne.


[link]


bár, ebben pont egy U-s processzor van, én 210 alatt ezt találtam ami jó, de ha van egy 10k amit a nagymuttertól elkérhetsz, vagy valahonnan szerválsz akkor már egy 20%-al jobb gépet is vehetsz, ami...


[link]


Ez a laptop, ramban és processzorban erős, ha összehasonlításokat szeretnél google a barátunk és benchmarkokat keress az adott nevek beírásával. Ezek a különböző termékek összehasonlíására vannak.


[link]


Ezért az összegért, én ezt a laptopot venném, nagyon erős videókártya a 750m, processzorban is jó gép. Egyedül a ram egy kicsit kevés, bár azt utólag tudod javítani 1-2 hónap és van egy olyan laptopod amit az elkövetkező 2-3 évben szerintem mindenre tudod használni, akár játék, esetleg még komoly programokhoz is, akár egy AutoCAD, vagy Inventorra, a photoshop ilyesmi ram bővítés nélkül is lazán fut.


Az esetleges gépelési hibákért nem vállalok garanciát. :D

2014. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!