Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopban lévő wifi antenna...

Laptopban lévő wifi antenna kiszerelése?

Figyelt kérdés
a laptopomban tönkre ment a kijelző, és gazdaságosabb hogy egy monitort veszek hozzá (ugyan annyiba kerül mint egy kijelzőcsere) és ezért a laptopról leszedtem a kijelzőt hogy ne legyen útban, viszont a wifinek az antennája is abban fut. na én ha ezt az antennát csak úgy "szabadon" kint hagyom, akkor az még fog jelet venni? nem lesz valami baj tőle?

2014. aug. 17. 21:26
 1/7 tamasoft ***** válasza:

Megnézném ezt a kókányt, komolyan! :-)


De félre a tréfát: működne természetesen.

2014. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak azért, mert két antenna jön ki belőle (egy fehér és egy fekete) és nem vagyok benne biztos, hogy számít-e az hogy milyen messze vannak egymástól vagy egybetekerhetem-e, stb.. :D
2014. aug. 17. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem nem világos, hogy mi a paralynak kell leszedni a laptop kijelzőjét, ha veszel hozzá egy monitort, magyarázd el légyszíves.

Rákötöd a monitort a laptopodra, meg kötsz rá egy USB-s egeret és billentyűzetet is. Kész, ugyanúgy működik innentől kezdve, mint egy asztali számítógép, a hangja hülye lesz, de hangszórót is tudsz rá kötni.

2014. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért mert ha rajta hagyom kinyitva a kijelzőt, akkor ugye nem látom a nagy monitort, viszont ha becsukom akkor nemtudom ki-be kapcsolni a gépet.. inkább a témával kapcsolatban segíts, köszi
2014. aug. 17. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy nem látod a monitort kinyitott laptop kijelzőnél? Én is így használtam egész nyáron a notimat, akár mindkét kijelző mehet egyszerre is (de neked nyílván csak a moncsi kell).

Bekapcsoláshoz összecsukott módban meg elég benyúlni a kijelző alá és benyomni a gombot, nem értem miért olyan bonyolult ez. Azt meg végképp nem, hogy minek kell szétszedni az egész gépet...

2014. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kint hagyhatod szabadon, nem okoz gondot, így is lesz jel. Fekete és fehér színűek a kébelek, ha jól tudom a fekete az elsődleges, ha azzal gond van, akkor jön a fehér színű. Szerintem ne tekerd össze, egymás mellett mondjuk két centire jó szolgálatot tehetnek.
2014. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, fekete és fehér színű. már 1 napja tesztelem és eddig tökéletesen veszi a jelet szóval szerintem nem lesz vele baj :) köszi
2014. aug. 19. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!