Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne vennem egy iphone 5s-t?

Figyelt kérdés
Ugye most fog kijönni az iphone 6 és ahogy tavaly is volt,az 5-ösöket dobálták ki leárazott áron,ezért akarnám megvenni így az 5s-t.Eddig csak androidom volt,amit megelégeltem,(pl:felmentem az internetre,és erre kikapcsolt,stb.)Általában facebookoznék,youtubeoznék,neteznék,és néhány játékot appet töltenék le.Erre szerintetek megéri egy iphone 5s?

2014. aug. 19. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
felmentél az internetre és kikapcsolt milyen szorverhibás készüléket futtatsz ?
2014. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy inkább maradjak az androidnál?
2014. aug. 19. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon nem 200 ezer forint fölöt van 1 iphone 5s ... inkább néz valamit 40-50 körül az is teljesen jó ilyen célokra bár lehet ez az én véleményem de egy oldal betöltésénél nersz 0,5 másodpercet +150 ezerért OO szóval nem éri emg szerintem
2014. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nemtudom szoftverhibás-e,de samsung galaxy trend
2014. aug. 19. 14:57
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen én is ezen gondolkozok hogy elég húzós az ára ilyen célokra

2014. aug. 19. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Iphonera szavazok vagy Windows Phone, az Androidot már nagyon utálom.
2014. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Samsung? LoL! Ne Samsungot vegyél. Ha kevésbé fontos neked a fényképező minősége, de fontos a stabilitás, gyorsaság, minőség, vegyél egy HTC One M7et. Szoftverileg az van a legjobban megcsinálva a droidok között. + nem is 200 ezer. Egyébként felesleges iPhone ilyen célokra. + sztem ha már annyira almás akarsz lenni, és mondjuk preferálod a nagyobb kijelzőt, várnék a 6ra.
2014. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én már jó sok androidos telefonnal megjártam,ezért szeretnék venni végre egy iphone-t.

Nekem nem kéne hogy nagyobb legyen,az 5s méretei nekem tökéletesek.

2014. aug. 19. 15:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tudtok csinálni a telefonotokkal, hogy folyton fagy, és nagyon lassú.

Nekem egy középkategória alját súroló KÍNAI (tehát még csak nem is valami nagy gyártó telefonja, még csak nem is Huawei) telefonom van. 4 magos MTK 1,2ghz, 1gb ram, aki ért hozzá az tudja, hogy nem egy túl erős hardver, egy erősebb 2 magos odaveri.

Lényeg a lényeg, több, mint fél éve használom, hely az már nem sok van az appok számára, kb 100mb szabad helyem van a telefonon. (az SD kártyámon van még 3gb a 16-ból, szóval azon is van cucc rendesen).

És nem lassú, nem fagy le.

Annyi, hogy nincs mindenféle fölösleges hülyeség rátelepítve. Csak az van rajta, ami kell.

Ugyan ez a helyzet az itthoni tablettel. Az is megvan már lassan 2 éve, kb egy éve volt újratelepítve, mert jött rá új rendszer.

Azóta semmi. Csak normálisan van használva.

Ha annyira rossz lenne az android, akkor nem használnák ennyien, főleg nem felsőkategóriában.

Jó az iphone, de arra, amire neked kell, arra irreálisan sok.

Inkább vegyél akkor valamilyen Windows Phone-t. Ott még az alsókategória is hasít.

Betonstabil, és gyenge hardveren is nagyon gyors.

2014. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A magocska el van vetődve. Akármire is fogsz cserélni előbb utóbb úgyis megveszed az almafont. Én 2010 óta nyúzok egy 3Gs-t Volt csórikámnak olyan éve amikor napi tizennyolc óránál kevesebbet nem is ment. Igazán ki lett a kicsi lekem gyilkolva, most kezdem csak érezni, hogy bizonyos dolgok nem igazán szeretnek működni rajta. Én maximálisan meg vagyok elégedve a cég termékeivel, használom a laptopját is arról meg nem is értekeznék...... Szerintem várd meg a Szeptember 9-et nézd meg a keynote-ot döntsd el, hogy mennyire jön be az új jézusfon és ha nem az igazi akkor vegyél egy 5s-t mert az meg törvényszerűleg egy kicsit jóárasítva lesz.
2014. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!